OТРИМАТИ СПЕЦIАЛЬНУ ПРОПОЗИЦIЮ
Модель
Ім’я
Прізвище
E-mail
Телефон
Місто
Дилер
*відправляючи цю форму ви надаєте згоду передати свої персональні дані компанії «Пежо Сітроен Україна»
Виникла помилка при вiдправленнi даних. Спробуйте ще раз, пiзнiше.


НОВИЙ УЛЬТРАКОМПАКТНИЙ ХЕТЧБЕК CITROËN C1


Зустрічайте в Україні Новий CITROЁN C1 за ціною від 312 000 грн*!

Поспішайте придбати яскравий і харизматичний міський хетчбек, який радує компактністю в місті, зручністю в щоденному житті, і не вимагає доплати за свою оригінальність!

Встигніть придбати Новий CITROЁN C1 в кредит на вигідних умовах: під 0,01%** річних строком на 3 роки.
  • троє або п’ять дверей
  • ультра компактний: довжина лише 3,46 м
  • багажник 196 л
  • 3 варіанти кольору даху, 8 варіантів кольору кузова
  • бензиновий двигун 1,0 VTi 68 к.с.
  • механічна або роботизована коробка передач
  • витрата пального в змішаному циклі складає від 4,1 л/100 км
  • 7-дюймовий сенсорний екран
  • камера заднього огляду
  • Hill Start Assist
* - остаточні ціни на автомобілі, а також їх наявність на складі слід уточнювати у найближчого дилера CITROËN в Україні. Точні ціни та комплектації необхідно погоджувати при покупці автомобілів. З прайс-листами можна ознайомитися за посиланнями: прайс-лист CITROËN C1 2018 року випуску, прайс-лист CITROËN C1 2017 року випуску.

** - Ви можете отримати «Авто в кредит» на наступних умовах: максимальний строк – 36 місяців, максимальна сума – 2600000 грн, процентна ставка – 0,01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,50 %, комісія за відкриття поточного рахунку – 80 грн, комісія за внесення обтяження в ДРОРМ – 100 грн, комісія за отримання витягів з державних реєстрів – 199 грн (за 1 особу). Реальна відсоткова ставка становить 1,67 % річних. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнавайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011

Пропозиція діє до 30 червня 2018 на території України. ТОВ «Пежо Сітроен Україна» залишає за собою право змінювати умови пропозиції протягом її дії. Розрахунок здійснюється в національній валюті України, згідно комерційним курсом, встановленим на день оплати. Акція діє на обмежену кількість автомобілів. Картинка може відрізнятися від оригіналу.
Правила та умови використання сайту