Замовте консультацію прямо зараз

ОТРИМАЙТЕ СПЕЦІАЛЬНУ ЦІНУ НА CITROËN C3!

Дізнайтесь просто зараз про спеціальну пропозицію на автомобілі 2021 року у менеджера дилерського центру у вашому місті! Залишіть заявку і ми зателефонуємо вам.

CITROËN C3 – ЖИТТЯ КЛЬОВЕ, КОЛИ КОЛЬОРОВЕ!

Citroën C3 — це хетчбек з натхненним зовнішнім виглядом, що виділяється своїм унікальним дизайном. Завдяки 97 варіантам оформлення екстер’єру цей автомобіль ніколи не буде схожий на жоден інший. Коли річ заходить про комфортабельність, Citroën C3 може похизуватися новими сидіннями поліпшеного комфорту Advanced Comfort та підвіскою, які підносять його на перше місце у класі. Це сучасний автомобіль, що завжди тримає зв’язок онлайн. Крім того, у ньому передбачено 12 допоміжних систем для водія, які значно спрощують процес перебування за кермом.

Поспішайте придбати стильний міський хетчбек CITROЁN C3 – відтепер, 3 роки гарантії або 100 000 км пробігу (залежно від того, що настане раніше).

НОВИЙ ДИЗАЙН

 • 97 комбінацій екстер’єру
 • 7 кольорів кузова і 4 кольори даху
 • 3 види наклейок на даху і 4 пакети декору

ДВИГУНИ ОСТАННЬОГО ПОКОЛІННЯ

ТА 6-СТ. АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Citroën C3 може комплектуватися такими високоефективними двигунами останнього покоління, що сертифіковані відповідно екологічного регламенту Euro 6:

 • 3-циліндровим бензиновим двигуном серії PureTech на 83 к. с.
  (PureTech 83 Stop&Start МКПП-5) 
 • 110 к. с. (PureTech 110 Stop&Start МКПП-6). 
Для ще більшої маневровості та спокою за кермом Citroën C3 також доступний з автоматичною коробкою передач EAT6 (PureTech 110 Stop&Start АКПП-6).

ТЕХНОЛОГІЇ

 • 12 систем допомоги для водія
 • нові сидіння підвищеного комфорту Advanced Comfort
 • 7-дюймовий сенсорний екран
 • камера заднього огляду
* - остаточні ціни на автомобілі, а також їх наявність на складі слід уточнювати у найближчого дилера CITROËN в Україні. Точні ціни та комплектації необхідно погоджувати при покупці автомобілів.

На всі автомобілі Citroёn поширюється договірна гарантія терміном на 3 роки або 100 000 км в залежності від того, що настане раніше для легкових автомобілів, та два роки без обмеження загального пробігу для вантажно-пасажирських автомобілів, крім випадків, що були обумовлені додатково.
Правила та умови використання сайту