ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ТЕСТ-ДРАЙВ АБО КОНСУЛЬТАЦІЮ
Ім’я
Прізвище
E-mail
Телефон
Дилер
Дата
Час

*відправляючи цю форму ви надаєте згоду передати свої персональні дані компанії «Пежо Сітроен Україна»
Виникла помилка при вiдправленнi даних. Спробуйте ще раз, пiзнiше.
Поля, виділені червоним, заповненi не корректно. Будь ласка, перевірте правильність введених даних і повторіть спробу.


НОВИЙ C5 AIRCROSS ТА C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

ЦІЛКОВИТИЙ КОМФОРТ ТА ПЕРЕКОНЛИВИЙ СТИЛЬ

Citroën C5 Aircross, що є взірцем з точки зору комфорту, простору у салоні та універсальності, зазнав модернізації, ставши ще міцнішим та витонченішим. Ці зміни включають нові дизайнерські рішення, такі як передня частина, світловий підпис задніх ліхтарів, легкосплавні диски, а також оновлення у салоні, включаючи використання нових кольорів та матеріалів, 10-дюймовий сенсорний екран, центральна консоль тощо.

Окрім напрочуд затишного салону новий Citroën C5 Aircross запропонує вам цілу низку систем безпеки та допоміжних засобів для водія.

На ваш вибір пропонуємо плагін-гібридну, бензинову та дизельні версії.

ПІДВІСКА CITROËN ADVANCED COMFORT®

НОВАТОРСЬКЕ РІШЕННЯ CITROËN

Ексклюзивна для Citroën підвіска з прогресивними гідравлічними подушками Progressive Hydraulic Cushions® покращує поглинання нерівностей дороги та забезпечує під час поїздок водію і пасажирам абсолютний комфорт, створюючи враження, ніби кросовер CITROËN C5 Aircross «летить у повітрі на магічному килимку».

НОВІ СИДІННЯ ПІДВИЩЕНОГО КОМФОРТУ

ЗАПРОШЕННЯ ДО ДОБРОБУТУ

Citroën C5 Aircross укомплектовано сидіннями підвищеної комфортності нового покоління.

Вони мають чудовий зовнішній вигляд, забезпечують неабиякий комфорт під час керування автомобілем завдяки використанню матеріалів, що не деформуються з часом, щоб забезпечити незмінно високу якість.

В основі подушок сидінь застосовано спінений матеріал високої щільності, поверх якого передбачено додатковий 15-міліметровий шар піни. Ці сидіння мають особливу конструкцію.

Дбаючи про ще більший комфорт для водія та переднього пасажира, на передніх сидіннях ми передбачено функції підігріву та масажу.

МОЖЛИВОСТІ ПЕРСОНАЛІЗАЦІЇ

БІЛЬШ ЕЛЕГАНТНИЙ ТА САМОБУТНІЙ

Новий Citroën C5 Aircross можна замовити у шести кольорах на вибір: білому, білому перламутровому, чорному, платиновому, сріблястому та абсолютно новому кольорі – синьому. Цей елегантний та насичений колір змінюється від темно-синього до чорного у залежності від зовнішнього освітлення.

Три нових пакети персоналізації, що дозволяють C5 Aircross підкреслити свій характер кросовера та елегантність: блискучо-чорний, темний хром та енергійний синій.

Використання двох різних кольорів для забарвлення кузова надає автомобілю ще більшу індивідуальність.

СКОНФІГУРУВАТИ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРО МОДЕЛЬ
Завантажити прайс-лист

1. Ціни на автомобілі та додаткові опції вказані в гривнях, у тому числі ПДВ.

2. У разі замовлення автомобіля, що знаходиться в процесі виробництва або транспортування, ціна буде розрахована на основі діючого прай-листа на день придбання і буде визначена в договорі купівлі -продажу. Вказані ціни є рекомендованими і можуть відрізнятися від остаточної вартості реалізації автомобіля на момент поставки в Україну.

3. ТОВ «Пежо Сітроен Україна» залишає за собою право на корегування цін, склад комплектації та вилучати з асортименту певні позиції без попереднього повідомлення. Не є публічною офертою. Прайс-лист призначений тільки для інформаційних цілей і не може бути використаний як документ, що встановлює зобов'язання компанії ТОВ "Пежо Сітроен Україна". За довідками про актуальну інформацію просимо звертатися до офіційних дилерських центрів компанії ТОВ "Пежо Сітроен Україна".