Замовте консультацію прямо зараз
Завантажити прайс-лист 2021

Новий Citroën C5 Aircross - SUV Комфорт-класу


Підвіска з технологією Progressive Hydraulic Cushions

Ексклюзивна розробка компанії CITROËN, підвіска з технологією Progressive Hydraulic Cushions ®, переінакшує розуміння комфорту під час руху. Ця підвіска згладжує як відчутні удари, так і незначні недоліки поверхні, що створює враження, ніби новий кросовер CITROËN C5 Aircross «летить у повітрі на магічному килимку.

Сидіння Advanced Comfort

Надихнувшись світом сучасних меблів, сидіння в салоні нового CITROËN C5 Aircross забезпечують неперевершений комфорт, ніби улюблені крісла у вітальні затишного дому. Роздільні задні сидіння можуть рухатися та зсуватися окремо одне від одного, також їх можна легко скласти в різноманітній пропорції залежно від ваших потреб.

30 варіантів зовнішності, 4 дизайн-варіанти салону

У новому SUV C5 Aircross представлено 30 різноманітних варіантів зовнішності, які засновані на семи основних кольорах кузова (Polar White, Pearl Black, Platinum Grey, Steel Grey, Volcano Red, Tijuca Blue, Opalescent White) і трьох пакетів персоналізації (Anodised Silver, Anodised White, Anodised Red). Плюс деякі варіанти кузова можна комбінувати з чорним дахом кольору Pearl Black. В додаток до стандартного варіанту салону, Новий SUV C5 Aircross дає можливість вибору тематичного оформлення салону в одному зі спеціальних стилів: Metropolitan Beige, Metropolitan Grey, Hype Brown. Причому всі вони оснащені сидіннями Advanced Comfort.

Новий кросовер CITROЁN C5 Aircross пропонує вам вибір з декількох двигунів, і, що б ви не обрали, це буде ефективний і потужний силовий агрегат.


Новий CITROЁN C5 Aircross пропонується з новою 8-ступеневою автоматичною коробкою перемикання передач серії EAT8. Ця трансмісія забезпечує ще кращу паливну ефективність, ніж будь-коли раніше, а також дарує задоволення від неймовірно м’якого перемикання передач.

Пропозиція діє до 30 вересня 2021 року на території України. ТОВ «Пежо Сітроен Україна» залишає за собою право змінювати умови пропозиції протягом її дії. Розрахунок здійснюється в національній валюті України, згідно комерційним курсом, встановленим на день оплати. Акція діє на обмежену кількість автомобілів. Картинка може відрізнятися від оригіналу.
Правила та умови використання сайту